Plussizefromusa гарантує забезпечення конфіденційності інформації, отриманої від покупців. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації або при здійсненні покупки, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Plussizefromusa забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно в цілях його обслуговування при здійсненні покупки.

Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише для зв’язку з Вами по телефону та засобами електронного зв’язку, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами товар в необхідне місце та обумовлений термін.

Зареєструвавшись, Ви приєднуєтесь до спільноти клієнтів та партнерів Plussizefromusa. У Вас з’явиться можливість отримувати інформацію про нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижках та бонусах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині, телефонуйте за телефоном +38 (094) 925-12-74, (044) 360-42-74 або пишіть на електронну пошту info@plussize.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Нагадуємо, що працівники Plussizefromusa ніколи не попросять у Вас дані банківської карти або інші конфіденційні реквізити.