Шоурум «Одяг та білизна великих розмірів зі США» запрошує до співробітництва партнерів – дропшипперів.

В нашому магазині представлено одяг торгових марок Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Wrangler, Christian Lacroix, Banana Republic, U.S. POLO ASSN, білизна PRIMA VALENTINA, ELLEN TRACY, JUST SEXY, аксесуари CHRISTIAN LACROIX  та інших відомих брендів великих розмірів ( L- 5XL), джинсовий одяг та аксесуари Levis. Ми самостійно поставляємо одяг та білизну тільки з США, що дає змогу пропонувати якісний одяг, білизну та аксесуари, що продаються на внутрішньому ринку США. Переконатись в високій якості нашого товару Ви можете в нашому шоурумі, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 90/2 ( м. «Лісова»), ТЦ «Маяк» 2 поверх магазин №10.

Умови співробітництва:

Ви знаходите покупця, розміщуючи інформацію про наші товари у себе в інтернет-магазині, соціальних мережах та за допомогою інших ресурсів. Замовлення відправляєте нам на електронну пошту plussizeusa2018@gmail.com, Вайбер, СМС. Ми самостійно відправляємо товар замовнику. Може бути декілька варіантів оплати товару та винагороди:

Ви оплачуєте нам товар перед відправкою за ціною дропшиппінгу, ми напряму відправляємо товар покупцю. В цьому варіанті винагороду Ви самі отримуєте від клієнта.
Товар оплачується покупцем (за ціною, вказаною Вами) у відділенні поштового оператора. Після отримання нами оплати, в той же день ми перераховуємо Вам Вашу винагороду. В разі відмови Вашого клієнта вартість доставки туди-назад сплачуєте Ви (приблизно 100 грн.).
Ви відправляєте покупця безпосередньо до нас в наш шоурум. Для ідентифікації партнера, який направив покупця, покупець називає Ваше ім’я та суму знижки, яку Ви надали йому, як наш партнер. Суму знижки, наданої цьому покупцю ми віднімаємо від Вашої винагороди і після покупки перераховуємо Вам залишок винагороди. Наприклад: Покупець називає, Ваше ім’я та розмір знижки 10%, робить покупку зі знижкою. Він задоволений, ми ідентифікували Вас як нашого партнера і Ви отримали винагороду за мінусом знижки-10%, яку ми надали покупцю.
Є опт та дрібний опт ( від 5 шт.).

Наявність товару, розмірів і ціну Ви завжди зможете дізнатися за телефоном +38 (094) 925-12-74, (044) 360-42-74 або відправивши запит на електронну пошту info@plussize.com.ua.