Доставка, Обмін, Повернення та Оплата

Доставка

Безкоштовна доставка товару та пересилання грошей післяплатою по всій території України здійснюється на відділення «Нова Пошта», за умови придбання товару на суму від 1000 грн., при внесенні передоплати за товар в розмірі 100 грн. на карту ПУМБу або Приватбанку. При відмові від покупки гроші не повертаються.
Можлива безкоштовна доставка кур’єром «Нова Пошта» при перерахуванні передоплати вартості покупки. При відмові від покупки гроші повертаються за вирахуванням витрат на кур’єра (до 120 грн).
При придбанні товару на суму менш ніж 1000 грн., вартість доставки та пересилання грошей здійснюється згідно тарифів «Нова Пошта» за рахунок покупця.
Замовлений вами товар відправляється на відділення «Нова Пошта» не пізніше наступного робочого дня після підтвердження замовлення та перерахування передоплати в розмірі 100 грн.

Обмін

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» товар належної якості підлягає обміну на аналогічний у разі, якщо куплений товар не підходить покупцеві за розміром, габаритам, формі, фасону або кольору, або якщо він з інших причин не може бути використаний за призначенням . Покупець має право обміняти товар протягом 14 днів з дня отримання товару з магазину. Зворотній доставка товару в даному випадку буде проводитися за рахунок покупця.
Обмін товару належної якості провадиться в разі, якщо товар не використовувався (примірка в домашніх умовах використанням не рахується), збережено його товарний вид, присутні всі товарні пломби, наклейки і бирки виробника.

Повернення

Покупець має право повернути товар і отримати назад сплачену суму або обміняти його на аналогічний товар чи на іншій з відповідним перерахунком.
Повернення товару здійснюється за допомогою доставки «Нова Пошта» або в наш Шоурум. Витрати по поверненню товару та перерахуванню грошей несе на собі покупець. Повернення грошей здійснюється на картку ПУМБу або ПриватБанку після того, як магазин переконається в цілісності товару. При поверненні грошей, з суми утримуються витрати магазину на доставку товару покупцеві і зворотну доставку грошей, якщо така мала місце. У разі, якщо при пересиланні грошей банком стягується комісія, вона також буде утримуватися із суми до повернення. У разі, якщо при перевірці товару були виявлені сліди його використання, пошкодження товару, товар не буде прийнятий до повернення або обміну з повідомленням покупця.
В разі виникнення будь – яких запитань, будь ласка, зв’яжіться з нами для уточнення всіх деталей.

Оплата

Оплата здійснюється одним з варіантів:
o післяплатою при доставці на відділення «Нова Пошта»;
o передплатою на карту ПУМБу або ПриватБанку;
o готівкою при самовивозі із нашого Шоуруму.