Шоурум «Одяг та білизна великих розмірів зі США» пропонує якісний одяг та білизну великих розмірів відомих торгових марок BEVERLY HILLS POLO CLUB, BANANA REPUBLIC, Canada Weather Gear, Аmerican Eagle, Riders by Lee, CHAMPION, ALEXANDER JULIAN COLOURS, ADIDAS JACKET, Steve Madden, BEBE, REEBOK, RBX, FILA, Faded Glory, Jordache, Almost Famous, Swiss Cross, Rock and Stone, Zanadi, Dollhouse, Just My Size, A3, LON NYC, МACHINE, PHAT FARM, WEASHERPROOF, INDIGO REIN FOREVER, YMI, R1893, Bongo, GILDAN, Simply Emma, JERZEES, BACCINI, ELLEN REYES , CARIBBEAN JOE, YOKI, HAWKE & CO, COURAGE, Jessica Simpsoon, Rathy Ireland, JUST SEXY, MAIDENFORM, ELLEN TRACY, PRIMA VALENTINA зі США. Розміри – до 5Х ( 76 український) та довжина до L40 ( на зріст 210 см).
У нашому шоурумі представлений асортимент одягу та аксесуарів легендарного американського бренду Levi’s. Також, ми пропонує джинси, шорти, спідниці торгових марок Calvin Klein, Tommy Hilfiger, LEE, Wrangler, одяг U. S. Polo Assn. та аксесуари таких відомих брендів як CHRISTIAN LACROIX та інших.
Чому з США? Ринок США є одним з найбільших в світі, висока конкуренція та контроль якості дозволяють придбати одяг високої якості за вигідними цінами. Ніякої проблеми придбати гарний та якісний одяг для великих і високих людей в США не існує.
Всі товари, які продаються у нашому магазині придбані не на amazon.com, ebay.com та інших «американських» сайтах, а виключно нами самостійно в США. Головна причина придбати у нас – це висока якість товарів, які продаються на внутрішньому ринку США. На жаль, в Україні цього не може гарантувати ніхто, навіть так звані «брендові» магазини. Ми маємо справу, зазвичай, з дешевими підробками. Практично кожна модель одягу в нашому Шоурумі унікальна та зможе підкреслити Вашу індивідуальність, вишуканість та стиль.
НА САЙТІ ПРЕДСТАВЛЕННИЙ ДАЛЕКО НЕ ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ОДЯГУ. В ШОУРУМІ ВИ ЗНАДЕТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ЕКСКЛЮЗИВНИХ МОДЕЛЕЙ, ЯКІ ЧЕКАЮТЬ САМЕ НА ВАС.
Хотіли б звернути увагу на те, що весь одяг в нашому магазині є повнорозмірним, а не китайськими маломірками. Тому, перед замовленням, радимо уточнити всі розміри (ширина, довжина, обхват грудей і т. ін.) у нашого консультанта. А найкраще – поміряти в нашому Шоурумі і підібрати той фасон,модель і колір, який найкраще пасує саме Вам.
Все в наявності: прийшов, поміряв, купив, не очікуючи доставки зі США.